سهمیه واکسنی که اعلام کردید دقیقا به چه افراد و پروژه‌هایی تعلق گرفته است؟

علیرضا کریم‌زاده، تهیه‌کننده و کارگردان سریال «اسپینجر» که این روزها در حال فیلم‌برداری است، گفت: آقایان محترم وزارت ارشاد و وزارت بهداشت و درمان، چرا فکری برای گروه‌های سازنده فیلم و سریال نمی‌کنید؟ چرا مشخص نیست سهمیه واکسنی که اعلام کردید، دقیقا به چه افراد و پروژه‌هایی تعلق گرفته است؟

به گزارش ایلنا، علیرضا کریم‌زاده کارگردان سریال نمایش خانگی «اسپینجر»، با بیان این که ما با هر گروه سریال نمایش خانگی که صحبت می‌کنیم می‌گویند، سهمیه واکسنی به ما تعلق نگرفته، گفت: یا صراحتا بگویید هنرمندانی که بنا به ضرورت شغل‌شان مجبورند بدون ماسک جلوی دوربین حاضر شوند در اولویت نیستند و جان آن‌ها ارزشی ندارد یا اگر سهمیه‌ای اختصاص داده شده روی توزیع درست آن نظارت و پیگیری داشته باشید و لیست پروژه‌ها را شفاف‌سازی کنید تا مشخص شود چرا پروژه‌های در حال ضبط در اولویت واکسیناسیون نیستند؟

کریم‌زاده با اشاره به این‌که پروژه‌های سینمایی و شبکه خانگی جزو مشاغل پرخطر هستند، توضیح داد: در پروژه اسپینجر با وجود رعایت پروتکل‌ها و تست مداوم پی‌سی‌آر، بارها فیلم‌برداری به خاطر ابتلای بازیگران به کرونا تعطیل شده که مشکلات و ضرر و زیان مادی و معنوی بسیاری برای همه عوامل به همراه داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha