نرم‌افزار انتشار اخبار ایرنا در اماکن عمومی رونمایی شد

تهران- ایرنا- سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با هدف اطلاع‌رسانی فوری و بی‌واسطه و ارائه اخبار و گزارش‌های تولیدی به مخاطبان شبکه‌ اطلاع رسانی خود را با تولید نرم‌افزار خبرخوان برای نصب در مانیتورهای و تلویزیون‌های اماکن عمومی توسعه داد.

سامانه خبرخوان ایرنا این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا آخرین اخبار، گزارش ها و رویدادهای مهم ملی و بین المللی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مخاطبان قرار دهد.

در این شبکه خبری مخاطبان قادر خواهند بود عناوین اخبار متنی به همراه عکس، لید و تیتر محصولات خبری را مشاهده کرده و متن کامل خبر  را در سایت ایرنا مطالعه نمایند.

انتشار خبرهای فوری متناسب با موضوعات خاص روز، انتشار اخبار و گزارش های ایرنا به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی، سازگاری نرم افزار آن با نمایشگرهای افقی و عمودی در تمامی ابعاد، امکان انتشار اطلاعیه ها برای میزبانان این سامانه در قسمتی مجزا به همراه نام و درج لوگو، تامین امنیت شبکه با استفاده از پروتکل SSL  و همچنین سازگاری با تمامی سرویس های خبری از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

پس از اجرا و نصب موفقیت آمیز مرحله اول سامانه خبرخوان ایرنا ازسوی اداره کل محصولات خبری ایرنا در سالن های مسافری فرودگاه های مهرآباد، امام خمینی (ره)، شهید هاشمی نژاد مشهد و ... در سال های گذشته، طراحی، توسعه و پیاده سازی نرم افزار جدید خبرخوان ایرنا به سفارش آن اداره کل و با همت کارشناسان و مدیران معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی ایرنا در سالجاری انجام شده است.

این سامانه هم اکنون آماده نصب بر روی مانیتورها و تلویزیون های نصب شده در اماکن عمومی همانند شعب بانک ها، ایستگاه های مترو، پایانه های راه آهن و اتوبوس های بین شهری، فرودگاه ها، اتاق انتظار مقامات کشور و... است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha