با قاصرین حادثه اتوبوس روزنامه نگاران برخورد شود

تهران- ایرنا- دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی با انتشار پیامی خواهان پیگیری چرایی و چگونگی حادثه تلخ درگذشت دو روزنامه نگار و برخورد با قاصرین این واقعه شد. متن این پیام در ادامه می آید:

بسم الله الرحمان الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر،دو تن از خبرنگاران فعال و خوش نام کشورمان خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی به هنگام ماموریت خبری،بر اثر حادثه واژگونی اتوبوس،جان به جان آفرین تسلیم کردند و خانواده ،دوستان و همکاران ،جامعه رسانه ای و همه وجدان های بیدار را سوگوار نمودند.
آنان که که راوی هزاران خبر و رویداد تلخ و شیرین بودند، اینک خود خبرساز و موضوع خبر تلخ و جان سوز شدند.
چه سخت است نوشتن در باره مرگ چراغ های پر فروغی که روشنی بخش جان انسان و پیام آور حیات و سرزندگی بودند.از خداوند بزرگ می خواهیم که آنان را در جوار رحمت خود قرار دهد و به خانواده داغدار و دوستان و همکاران شان صبر عطا کند.
مهشاد کریمی از فارغ التحصیلان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و شهره به دانش و ادب و اخلاق بود.اینک فقدان او،همه ما را سوگوار و عزادار نمود.
دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی با تسلیت درگذشت این عزیزان،از مسوولان و دست اندرکاران خواهان پیگیری این رویداد تلخ و برخورد با کسانی است که با بی تدبیری و قصور،این حادثه تلخ را آفریدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha