وعده عذرخواهی از خانواده های خبرنگاران عملی شد

سخنگوی دولت در سخنانی که در نشست صبح امروز خود بیان کرد، بخشی را به عذرخواهی از رسانه ها و خانواده های خبرنگاران کشته شده در حادثه واژگونی اتوبوس در ارومیه اختصاص داد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته ـ دوشنبه ـ هفتم تیر ماه ـ جمعی از مسئولان دولتی از جمله علی ربیعی (سخنگوی دولت)، سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) و احمد مسجدجامعی (عضو شورای شهر تهران)،  برای ابراز تسلیت و ادای احترام، در منزل خانواده های «مهشاد کریمی» و «ریحانه یاسینی» حضور یافتند.

در این دیدار علی ربیعی در پاسخ به انتقاد خانواده مهشاد کریمی از عملکرد معاون رییس جمهور در حوزه محیط زیست و همچنین فرماندار، پس از این حادثه تلخ و تاکید بر ضرورت عذرخواهی علنی در شرایطی که توهین علنی صورت گرفته است، وعده داد که در نشست خبری صبح سه شنبه خود این عذرخواهی را از طرف دولت انجام می دهد.

حالا ربیعی صبح امروز در مقابل دوربین های تلویزیونی با اشاره به حادثه خونبار درگذشت خبرنگارانی که برای پوشش مراسم احیای دریاچه ارومیه به این منطقه اعزام شده بودند، به همکاران رسانه ای و خصوصا اهالی رسانه در ایسنا و ایرنا تسلیت گفت.

او با ابراز تاسف عمیق برای از دست دادن فرزندان ایران طی دو حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران و تصادف اتوبوس سربازمعلم ها به خانواده های این عزیزان تسلیت گفت و اعلام کرد، با ابراز تسلیت از جان و دل، از هرگونه نقصان متصوری پوزش می خواهم.

عصر چهارشنبه ـ دوم تیرماه ـ واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده دو کشته و ۲۱ زخمی برجای گذاشت. متاسفانه مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران ایسنا و ایرنا در این حادثه جان باختند.

انتهای پیام

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha