۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۹:۰۱
کد خبر: 84455093
۰ نفر

برچسب‌ها

بی‌سلیقگی‌های دردسرآفرین در فضای مجازی

تهران-ایرنا_از اصول مهم حضور و عضویت در گروه‌های مجازی خانوادگی و دوستان رعایت شأن، جایگاه و سلیقه افراد است. اگر شما در فضای مجازی در گروه‌های خانوادگی عضو هستید که اغلب افراد فامیل و بزرگ‌ترها در آن گروه حضور دارند باید محتواهایی را منتشر ‌کنید که متناسب سن و سلایق افراد باشد. دقت کنید که هر محتوای خنده‌داری مناسب انتشار نیست. بهتر است قبل از انتشار هر محتوای خنده‌داری در گروه‌های مختلف به سلایق افراد گروه هم توجه کنید.

در فضای مجازی برخی محتواها جنبه سرگرمی دارند که ممکن است فقط برای یک گروه سنی خاص مناسب باشد. به‌عنوان مثال تماشای کلیپ‌های کودکانه ممکن است برای یک جوان هیچ جذابیتی نداشته باشد. برخی محتواهای سرگرم‌کننده و خنده‌دار هم هستند که برای برخی افراد نه‌تنها خنده‌دار نیست بلکه ممکن است باعث ناراحتی‌شان شود.
از اصول مهم حضور و عضویت در گروه‌های مجازی خانوادگی و دوستان رعایت شأن، جایگاه و سلیقه افراد است. اگر شما در فضای مجازی در گروه‌های خانوادگی عضو هستید که اغلب افراد فامیل و بزرگ‌ترها در آن گروه حضور دارند باید محتواهایی را منتشر ‌کنید که متناسب سن و سلایق افراد باشد. دقت کنید که هر محتوای خنده‌داری مناسب انتشار نیست. بهتر است قبل از انتشار هر محتوای خنده‌داری در گروه‌های مختلف به سلایق افراد گروه هم توجه کنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha