۲۴ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۴۹
کد خبر: 84471975
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقه مناسبتی اینستاگرامی اربعین حسینی

تهران-ایرنا- در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران درصدد برگزاری مسابقه مناسبتی اینستاگرامی اربعین برآمد.

به گزارش ایلنا، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی نسبت به برگزاری مسابقه مناسبتی اینستاگرامی اربعین حسینی از ۲۶ شهریور تا ۱۴ مهر ماه اقدام می‌کند.

این مسابقه در دو بازه زمانی ۲۶ شهریور تا ۴ مهر ماه (زمان بارگذاری احادیث و سخنان امام حسین) و ۵ تا ۱۴ مهر ماه (زمان بارگذاری پرسش‌های مسابقه) برگزار می‌شود. 

در مرحله نخست علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه از ۱۰ تا ۱۹ ماه صفر مصادف با ۲۶ شهریور تا ۴ مهر ماه هر شب رأس ساعت ۲۰  با مراجعه به صفحه اینستاگرامی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به نشانی @fjutehran احادیث و سخنان امام حسین(ع) که بارگذاری شده را مطالعه کنند.

سپس می‌توانند از بیستم ماه صفر مصادف با اربعین حسینی تا ۲۹ صفر (از ۵ تا ۱۴ مهر ماه) نسبت به پاسخ دادن پرسش‌های مطرح شده در ارتباط با احادیث و سخنان امام حسین(ع) که رآس ساعت ۲۰ در صفحه اینستاگرامی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران بارگذاری شده تا ساعت ۲۳ اقدام کنند.

این مسابقه هر شب به قید قرعه ۳ برگزیده خواهد داشت که نتایج آن روز بعد اعلام می‌شود.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha