۱۹ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۶
کد خبر: 84607382
T T
۰ نفر
روزنامه ١٩ دی قول انتشار منظم را داده است

تهران-ایرنا- به دنبال وقفه حدود دوساله در انتشار منظم روزنامه ۱۹ دی ماه، انتشار این روزنامه مجددا به صورت منظم از سرگرفته شد.

به گزارش ایسنا، مرتضی داستانی ـ مدیر مسوول روزنامه ١٩ دی ـ با اعلام خبر بالا، در توضیح آن گفت: شروع مجدد فعالیت روزنامه علیرغم ادامه وجود مشکلات اقتصادی و زیان‌ده بودن فعالیت رسانه‌ای، با کاهش برخی هزینه‌ها و کم کردن گستردگی فعالیت با درخواست برخی دلسوزان و مردم انجام شده است.

داستانی با بیان اینکه فاصله انتشار اخبار در روزنامه‌ها و فضای مجازی به روزنامه‌ها ضربه زده است، خاطرنشان کرد: روزنامه ١٩ دی برای کم کردن این فاصله از این به بعد هر روز پس از ساعت ۱۴ منتشر می‌شود.

وی یادآور شد: به صورت آزمایشی انتشار عصرانه پنجاه شماره روزنامه منتشر شده است که علاقمندان می‌توانند، شماره‌های قبلی و شماره‌های جدید روزنامه را در سامانه اینترنتی روزنامه به آدرس www.newspaper.۱۹dey.com مشاهده کنند.

مدیرمسوول روزنامه ١٩ دی گفت: برای سرعت انتشار و کاهش هزینه‌ها این روزنامه با تولید نرم افزاری، تحولی را در انتشار روزنامه ایجاد کرده است که جزئیات آن به زودی اعلام می‌شود.
       
وی از همه علاقمندان و دلسوزان برای استمرار انتشار روزنامه استمداد طلبید و تصریح کرد: روزنامه ۱۹ دی بستری برای انتشار نظرات و دیدگاه‌های مردم، علما، صاحب نظران و همه کسانی است که درد مردم، کشور، نظام و انقلاب را دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha